HAKKIMIZDA

Zengin menüsü ile Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlar günün her saatinde en taze malzemelerle özenle hazırlanmaktadır.

Menümüz Akdeniz ülkelerinin balık klasiklerine yer verdiği gibi hiçbir yerde olmayan lezzetleri de barındırıyor. Konsepti ve lezzeti ile Bahçeşehir’de farklılık yaratan bir restorant olmayı hedeflemekteyiz.

Klasik balıkçı restoranlarından farklı bir atmosferde, değişik tatlar ile hizmet verip, yemeklerin çok hafif ve lezzetlerin rafine olmasına dikkat ediyoruz.

Alışılmış pişirme tekniklerine ilave, uzak doğu mutfağının eşsiz lezzetlerinin harmanlandığı teppanyaki* ızgarası da restorantımızda bulunmaktadır, yiyeceğiniz balığın lezzet farkını hemen hissedeceksiniz.

Hijyen konusunda da gerekli her türlü hassasiyet ve önemi gösteren müessesemiz, gıda teknikerleri tarafından denetlenen mutfağımız, siz müşterilerimize eşsiz deniz ürünlerini tattırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Ayrıca " TARİF EDİN YAPALIM, İSTERSENİZ BERABER YAPALIM " diyor ve değişik tadlar öğrenirken öğretmeye de çalışarak, müşteri menuniyetinin üst seviyede olmasını sağlamak istiyoruz.

Haftanın her günü 10:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz; ayrıca paket servisimiz de mevcuttur.

KALiTE POLiTiKAMIZ

• Sağlıklı, kaliteli, hijyenik, lezzetli yemekler üretip, güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, çalışanlarımızı sürekli geliştirmek, yasal sorumluluklarımızı yerine getirerek çalışmalarımızı yürütmek politikamızın temel unsurlarıdır.

• Ulusal mevzuatlar, iso 22000 standartlarının şartları ve hedeflerimiz doğrultusunda sürekli iyileştirmeler yapmak suretiyle bilinen bir marka olmak,

• Eğitimler vasıtasıyla çalışanlarımızı hijyen bilinci yüksek bireyler haline getirmek,

• Gıda güvenliğini tehdit edecek biyolojik, fiziksel ve kimyasal tehlikeler oluşmadan gerekli tedbirleri almak suretiyle %100 güvenli gıda üretmek,

• Kaliteli, hijyenik, zamanında, eksiksiz ve uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutmak.